Lijst met regiocontactpersonen

Regio Noordwest
Leiden, Leiden Atletiek
(In 2021 zit Leiden ook nog in regio Zuid-West)
Lisanne Verhoeven = regiocontactpersoon LsVerhoeven@hotmail.nl
Amstelveen, AV Startbaan Edmond Pasman e.pasman51@gmail.com
Boskoop AV’47 Justin Kraaijenbrink justinkraaijenbrink@gmail.com
Uithoorn, AKU Nico Pater, René Noorberen N.Pater@onstweedethuis.nl; rene.noorbergen@gmail.com
Hoofddorp, AV Haarlemmermeer Peter Kemner apdakemner@quicknet.nl
Heiloo, AV Trias Nicole Berghouwer nicole_berghouwer@hotmail.com
Amsterdam Only Friends Bertus van der Horst; Cor Timmer bertus.vanderhorst@onlyfriends.nl; cor.t@planet.nl
Hoorn Mariska Verment mariskaverment@hotmail.com
Den Helder Marchel Keppel handykep@quicknet.nl
Regio Noordoost
Assen, AAC’91 Cor van Brouwershaven = regiocontactpersoon cor@van-brouwershaven.nl
Leeuwarden, AV Lionitas Kirsten Muller = regiocontactpersoon kirstenmullervisser@gmail.com
Meppel, AV de Sprinter Ada Folio folioada@gmail.com
Emmen, GSC Emmen Joke Haan racerunning@gscemmen.nl
Groningen, Groningen Atletiek Julliette Woltjer j.c.woltjer@umcg.nl
Drachten, AV Impala Hilde Koopman communicatie@avimpala.nl
Delfzijl, AV Fivelstreek Marloes Pot MarloesPot4@hotmail.com
Sneek, AV Horror Maria Poiesz maria.poiesz@gmail.com
Regio Midden
Lelystad, AV Spirit Elske Warners info@2moveandmore.nl
Amersfoort, AV Triathlon Henriette Stemerdink= regiocontactpersoon framerunning@avtriathlon.nl
Culemborg, AV Statina Nelleke Koppelaar nelleke.koppelaar@live.com
Ede, AV Climax Kimberley Laport racerunnenclimax@gmail.com
Huizen, AV Zuidwal Marga van der Haar lbatletiek@avzuidwal.nl
Zeewolde, AV Zeewolde Sybrigje Westerhof info@grenzeloosbewegenzeewolde.nl
Utrecht, Only Friends Mats van As matsyo@hotmail.nl
Dronten, AV Flevo Delta Wouter Schouwenaar  wouterschouwenaar@live.nl
Regio Zuidwest
Den Haag, Haag Atletiek Froukje van den Berg framerunning@haagatletiek.nl
Rotterdam, Rotterdam Atletiek Ramon Storm ramonstorm@gmail.com
Naaldwijk, Olympus Ellen Naastepad racerunning@olympus70.nl
Spijkenisse, AV Spark Caro Kievit carokievit@upcmail.nl
Dordrecht, AV Fortius Jolanda van der Giessen racerunningdordrecht@gmail.com
Leiden, Leiden Atletiek –
na 2021 ingedeeld bij regio Noord-West
Lisanne Verhoeven LsVerhoeven@hotmail.nl
Bergen op Zoom, AV Spado –
na 2021 ingedeeld bij regio West-Midden
Jeroen Jonkers jeroen@jonkersenko.nl
Delft, AV ’40 Delft Sawitri Ratchasing s.ratchasing@gmail.com
Jacqueline Landman = regiocontactpersoon jacq.landman@gmail.com
Regio Oost
Winterswijk, Archeus Nicole Nijmeijer = regiocontactpersoon a4y@av-archeus.nl
Epe, AV Cialfo Cathrien Hesselink epe@unieksporten.nl; cs.hesselink@gmail.com
Rijssen, Only Friends Twente Eduard Leusink e.leusink@onlyfriendstwente.nl
Haaksbergen, AV Haaksbergen Renske van Sark renske-vsark@hotmail.com
Hengelo, IJsvereniging Peter Tibben p.tibben@hijc.nl
Doetinchem, Only Friends Ton Seegers onlyfriendsachterhoek@gmail.com
Gendringen, Atletico ‘73 Jan Jolink voorzitter@atletico73.net
Zevenaar, AV De Liemers Frank Harmsen info@frankharmsen.nl; voorzitter.jacq@deliemersbreedtesport.nl
Zutphen, AV Hanzesport Tosca Lammers g-atleet@hanzesport.nl
Hengelo, MPM Gerlinda Huizing framerunning@mpmhengelo.nl
Regio West-Midden
Vught, Prins Hendrik Carolien Wellen cm.wellen@live.nl; cm.wellen@me.com
Tilburg, AV Attila Ad Rasenberg adrasenberg@home.nl
Etten-Leur, ARV Achilles Ruud Touw = regiocontacpersoon ruudtouw@hotmail.com; ruudtouw@casema.nl
Breda, AV Sprint Mies Kuipers secretariaat.aas@avsprint.nl
Oosterhout, AV Scorpio Noud van Dongen racerunning@atvscorpio.nl
Nijmegen, AV Cifla Theo Terhaard t.terhaard@gmail.com
Bergen op Zoom, AV Spado (in 2021 ook nog bij Zuidwest) Jeroen Jonkers jeroen@jonkersenko.nl
Regio Zuidoost
Eindhoven, Eindhoven Atletiek Anne-Marijke Voets anne-marijke.voets@eindhovenatletiek.nl
Weert, AV Weert Carlijn Rekmans crekmans@hotmail.com
Venlo, Scopias Atletiek Kelly Helmes kellyhelmes@live.nl
Maastricht, Maastricht atletiek Tonnie Pater tonniepater@gmail.com
AV Valkenswaard John Robbe jwbrobbe@onsbrabantnet.nl
Reusel, AVR ’69 Ben Lathouwers voorzitter@avr69.nl
Hugo Wilhelmus = regiocontactpersoon (Maastricht) hwilhelmus@gmail.com