Verenigingen

Onze locaties

  • Atletiekverenigingen

  • Sportclub

TRAINERSCURSUS
MELD JE AAN

Mogelijk gaan er Frame Running groepen starten in…

Utrecht
In en rondom de stad Utrecht wil men een doorstart maken met Frame Running. Lees voor meer informatie deze flyer.

In onderstaande regio’s zijn ook plannen om Frame Running op te starten. Woon jij in één van de onderstaande regio’s en wil je graag aan Frame Running doen? Neem contact op met Frame Running Nederland via info@framerunning.nl We kunnen je dan op de hoogte houden. De regio’s zijn: Almelo, Arnhem, Bodegraven, Geleen, Gorinchem, Sleeuwijk, Voorne en Woerden.

Overzicht van Atletiek- en Sportverenigingen A-Z met Frame Running groepen

trainers Henriëtte Stemerdink en Gabriëlle van Asbeck
e-mail: framerunning@avtriathlon.nl
training maandag 17.00-18.00 uur en zaterdag (eens per maand) 9.00- 10.30 uur
Facebook website: www.avtriathlon.nl

trainer Edmond Pasman (06-12413107)
e-mail: e.pasman51@gmail.com
training donderdag 19.00-20.00 uur

trainers Bart Rosien en Cor van Brouwershaven
e-mail: corvanbrouwershaven@hotmail.com
training dinsdag 17.30-18.30 uur

trainer Jeroen Jonkers
e-mail: jeroen@jonkersenko.nl
training woensdag 19.00-20.00 uur

trainer Joyce Kraaijenbrink en Douwe Konijn
email: joycekraaijenbrink@gmail.com of douwekonijn@outlook.com
training zaterdag 10.00-11.00 uur

trainer Mies Kuipers
e-mail: secretariaat.aas@avsprint.nl
training (volwassenen) ma. 18.30-19.30 uur
op donderdagavond is er een mogelijkheid om mee te trainen met atleten met een verstandelijke beperking

trainer Nelleke Koppelaar
e-mail: nelleke.koppelaar@live.com
training maandag 18.00-19.00 uur (voorlopig)

trainer Sawitri Ratchasing
e-mail: s.ratchasing@gmail.com
training zaterdag 10.30-11.30 uur

trainer Marloes Pot
e-mail: potm@mzh.nl
training woensdag 17.45-18.45 uur

trainer André Hoogendijk
e-mail: framerunning@haagatletiek.nl
training zaterdag 9.30-10.30 uur (pupillen en junioren)
zaterdag 11.00-12.00 uur (volwassenen)

Trainers Samantha Krete en Marchel Keppel
E-mail: samantha1k@hotmail.com en handykep@quicknet.nl
Training op woensdag van 16:30 tot 18:00
Website:  www.noordkopatletiek.nl

trainer Ton Seegers
e-mail: onlyfriendsachterhoek@gmail.com
training zaterdag 10.00-12.00 uur

trainer Robert Beije
e-mail: framerunningdordrecht@gmail.com
training woensdag 17.00-18.00 uur

trainer
e-mail: communicatie@avimpala.nl
training zaterdag 9.30-11.30 uur

trainer Wouter Schouwenaar
e-mail: wouterschouwenaar@live.nl
training woensdag 18.00-19.00 uur

trainer Kimberley Laport
telefoon: 06-49676247
e-mail: racerunnenclimax@gmail.com
training donderdag 18.00-19.00 uur

trainer Anne-Marijke Voets
e-mail: anne-marijke.voets@eindhovenatletiek.nl
training donderdag 17.00-18.00 uur
website: www.eindhovenatletiek.nl

trainer Gijs Jan Hooijer
e-mail: ghooijer@ziggo.nl
training zaterdag 10.00-11.00 uur

trainer Cathrien Hesselink
epe@unieksporten.nl
training op donderdag 19.00 – 20.00 uur

trainer Ruud Touw
e-mail: ruudtouw@hotmail.com
training dinsdag 19.30-20.30 uur en donderdag 20.00-21.00 uur (volwassenen)
en zaterdag 12.00-13.00 uur (kinderen)
website: www.arvachilles.nl

trainers Erwin Kleinrensink en Jan Jolink
telefoon: 06-38104632
email: voorzitter@atletico73.net
training donderdag 18.00 uur

trainers Heidi Wiechers en Juliette Woltjer
mail: racerunninggroningenatletiek@gmail.com
training woensdag 17.00-18.00 uur

trainer Renske van Sark
e-mail: renske-vsark@hotmail.com
training woensdag 18.00-19.00 uur

trainers Nicole Berghouwer en Zoë de Jong
e-mail: nicole_berghouwer@hotmail.com
training woensdag 18.00-18.45 uur

Atletiekvereniging Pim Mulier
Trainingslocatie: FBK stadion, Kuipersdijk 46, 7552 BJ Hengelo

Aiko Staudt (voorzitter en trainer)
06-83707711
info@mpmhengelo.nl
www.mpmhengelo.nl

Henk en Gerlinda Huizing (initiators en framerunners)
06-30941217
henkengerlindahuizing@gmail.com
www.facebook.com/framerunnersoettwente

trainers Peter en Astrid Kemner
e-mail: apdakemner@quicknet.nl
training woensdag 18.30-19.30 uur
website: www.avhaarlemmermeer.nl
Facebook

trainer Nico van der Gulik en Mariska Verment
e-mail: mariskaverment@hotmail.com
training woensdag 17.45-18.45 uur

trainer Carola Turan en Marga van de Haar
e-mail: lbatletiek@avzuidwal.nl
training donderdag 19.00-20.00 uur

trainers Kirsten Muller en Ruben Korte
e-mail: kirstenmullervisser@gmail.com
training zaterdag 11.00-12.00 uur

coördinator Raymond Goddijn
e-mail: framerunning@leidenatletiek.nl
training woensdag 16.00-17.00 uur en zaterdag 13.45-14.45 uur

trainster Elske Warners
e-mail: info@2moveandmore.nl
training woensdag 15.45-16.45 uur
website: www.avspiritlelystad.nl

trainers Tonnie Pater en Hugo Wilhelmus
e-mail: tonniepater@gmail.com
training woensdag 17.00-18.00 uur
website: www.atletiekmaastricht.nl
of Facebook

trainer Ada Folio
e-mail a.folio@avdesprinter.nl
training dinsdag 18.00-19.00 uur

trainers Ellen Naastepad en Emma Dekker
e-mail: framerunning@olympus70.nl
training: woensdag 17.00-18.00 uur

trainer Theo Terhaard
e-mail t.terhaard@gmail.com
training zaterdag 10.30-11.30 uur

trainer Noud van Dongen
racerunning@atvscorpio.nl
training zaterdag 11.00-12.00 uur

trainers Ramon Storm, Jolanda Makkinga, Olaf Brouwers
e-mail: ramonstorm@gmail.com
training di. 17.00-18.00 uur (Ramon, Jolanda)
en za. 9.00-10.00 uur (Olaf)
website: www.ra.nl
Facebook

trainer: Shane van der Horst en Bonnie Wouda
e-mail: uniekatletiek@avhorror.nl
training zaterdag 9.30 uur – 11.00 uur
Sportcentrum Schuttersveld

trainer Caro Kania
e-mail: carokievit@upcmail.nl 
website: www.avspark.nl

trainers Ad Rasenberg en Iris Akkermans
e-mail: adrasenberg@home.nl
training zaterdag 10.00-11.00 uur
website: www.av-attila.nl

trainer Rene Noorbergen
e-mail: rene.noorbergen@gmail.com
training dinsdag 17.00-18.15 uur

trainer Mats van As
e-mail: matsyo@hotmail.nl

trainer John Robbe
e-mail: secretaris@avv-atletiek.nl of via voorzitter@avv-atletiek.nl
training kinderen op zaterdag van 12.00 tot 13.00 uur
training volwassenen op woensdag van 19.30 tot 20.30 uur

trainer Kelly Helmes
kellyhelmes@live.nl
training zaterdag in de even weken van 11.15-12.15 uur

trainer Carolien Wellen
e-mail: cm.wellen@live.nl
training woensdag 16.30-17.30 uur
en zaterdag 10.30-11.30 uur
website: www.ph.nl

trainer Carlijn Rekmans
e-mail: crekmans@hotmail.com
training dinsdag 17.00-18.00 uur

trainer: Nicole Nijmeijer
e-mail: a4y@av-archeus.nl
telefoon: 06-44884425
training dinsdag 17.45-18.30 uur
van 18.30-19.30 reguliere atletiektraining waar racerunners ook welkom zijn
website: www.av-archeus.nl

trainer Sybrigje Westerhof
e-mail: grenzeloosbewegen@zeewolde-atletiek.nl
training maandag 18.45 tot 20.00 uur
en in overleg
www.zeewolde-atletiek.nl
www.grenzeloosbewegenzeewolde.nl

kinderen en jongeren trainen woensdag 16.00-17.00 uur, trainer Frank Harmsen
volwassenen trainen zaterdag 13.00-14.00 uur, trainers: mariekeheinsbroek@romei.nl en nicoletacke@romei.nl
website: www.avdeliemers.nl

trainer Nynke Dijkstra
e-mail: g-atleet@hanzesport.nl
training donderdag 18.00-19.00 uur